Loading

wait a moment

Krótki poradnik robienia zakupów w Moviestarplanet

msp vip

Jesteś spłukany? Żartuję, przecież to bardziej niż pewne. Każdy jest spłukany! Ale nie martw się. Oto 3 sposoby żeby tego uniknąć w przyszłości.

Rada nr. 1. Zaktualizuj swoje konto do VIP-a. Wtedy będziesz mógł kupić dwukrotnie więcej za te same diamenty i monety. To oznacza dwa razy więcej strojów? Fajne, prawda?

Rada nr. 2. Kupuj przedmioty podobnego koloru. Gdy kupisz przedmiot określonego koloru, utkniesz z tym kolorem na zawsze. Więc moja rada jest taka aby kupować przedmioty o podobnych kolorach. Dzięki temu będziesz mógł/mogła je lepiej dopasować. Pamiętaj, że odcienie białe i czarne mają prawie dowolny kolor. Lubię wybrać kolor czerwony, biały i czarny. Są świetne!

Rada nr. 3. Kupuj przedmioty VIP. Jeśli masz diamenty, idź po diamentowe przedmioty. Handluje się nimi łatwiej i stają się rzadkością w przyszłości. Ponadto jeśli jesteś VIPem w grze, oczywistym jest abyś kupował przedmioty VIP. Wspaniałe jest zobaczyć ile fajnych rzeczy możesz zdobyć.

Jeśli chcesz pozyskać status VIP w kilka minut, przetestuj VIP za darmo na MSP. To działa!

Z powyższym narzędziem wygenerujesz również nieograniczoną liczbę starcoinów oraz diamentów. Narzędzie jest przez nas na bieżąco ulepszane i aktualizowane. W razie pytań pisz do nas lub zostaw komentarz pod tym artykułem. Jeśli masz jakieś swoje sprawdzone sposoby na konto VIP, a może wiesz jak nabić diamenty lub starcoiny koniecznie pochwal się tym w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *